Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /index.php:1) in /index.php on line 17

Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /index.php:1) in /index.php on line 17

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /index.php:1) in /index.php on line 20
Partnerstwo Mobbing Stoper - VOX HUMANA
VOX HUMANA

Partnerstwo Mobbing Stoper

Aktualności

 • Stowarzyszenie Vox Humana poszukuje wykonawcy usługi

  2018-10-27

  Stowarzyszenie Vox Humana poszukuje wykonawcy usługi polegającej na przygotowaniu i przeprowadzeniu warsztatów kreatywności i innowacyjności dla uczniów, w ramach projektu „Zdolni w szkole i po szkole” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach RPO WM 2014-2020.
 • Stowarzyszenie Vox Humana poszukuje dostawcy 13 zestawów komputerowych

  2018-08-31

  W związku z realizacją projektu pt. ”Zdolni w szkole i po szkole”, współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego na lata 2014-2020, Osi priorytetowej X „Edukacja dla rozwoju regionu”, Działania 10.1 „Kształcenie i rozwój dzieci i młodzieży”, Poddziałania 10.1.2 „Edukacja ogólna w ramach ZIT", Stowarzyszenie Vox Humana zwraca się z prośbą o przedstawienie oferty, w ramach rozenania, na poniżej opisany przedmiot zamówienia.
 • Stowarzyszenie Vox Humana poszukuje dostawcy 13 zestawów komputerowych

  2017-12-10

  W związku z realizacją przez Stowarzyszenie Vox Humana projektu pn.”Zdolni w szkole i po szkole”, współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego na lata 2014-2020, Osi priorytetowej X „Edukacja dla rozwoju regionu”, Działania 10.1 „Kształcenie i rozwój dzieci i młodzieży”, Poddziałania 10.1.2 „Edukacja ogólna w ramach ZIT", zwracamy się z prośbą o przedstawienie oferty na poniżej opisany przedmiot zamówienia.
 • Stowarzyszenie Vox Humana poszukuje trenera

  2017-11-27

  Stowarzyszenie Vox Humana poszukuje trenera, który poprowadzi (wraz z trenerem ze Stowarzyszenia) warsztaty kreatywności i innowacyjności.

 • Zdolni w szkole i po szkole

  2017-10-01

  Stowarzyszenie Vox Humana rozpoczyna projekt „Zdolni w szkole i po szkole” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach RPO WM 2014-2020. 
 • Zajęcia języka angielskiego w Ośrodku dla Cudzoziemców w Lininie

  2017-06-16

  Zapraszamy do złożenia oferty na realizację zamówienia „Zajęcia języka angielskiego w Ośrodku dla Cudzoziemców w Lininie” nr 9/2-2015/FAMI-OZ-9 z dnia 16 czerwca 2017 r. w ramach projektu pt. „Przyjazna Polska”, finansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Funduszu Azylu, Migracji i Integracji oraz Budżetu Państwa.
 

Stowarzyszenie Vox Humana
Lider projektu Mobbing Stoper, wnioskodawca Funduszu Organizacji Pozarządowych Mechanizmów Norweskich. W Projekcie pełni role zarządcze i organizacyjne, odpowiada między innymi za organizację pracy infolinii, komunikację z pracodawcami i osobami mobbowanymi. Zajmuje się także promowaniem Projektu i organizacją pracy grup eksperckich.
Kontakt:
Anna Andrałojć
a.andralojc@voxhumana.pl
Instytut Psychoimmunologii Sp. z o.o.
Zadaniem Instytutu jest przeprowadzenie warsztatów grupowych dla osób doświadczających mobbingu w miejscu pracy. Warsztaty będą miał charakter treningu antystresowego, wspomagającego budowę indywidualnej odporności na stres. Ponadto przedstawiciele Instytutu wchodzą w skład komisji eksperckiej kwalifikującej zgłoszenia o mobbing oraz w skład zespołu mediacyjnego. W uzasadnionych przypadkach Instytut udziela indywidualnych konsultacji psychologicznych.

Kontakt:
Ewa Majewska
e.majewska@ipsi.pl
Kancelaria Doradztwa Gospodarczego Cieślak & Kordasiewicz
Zadaniem Kancelarii jako partnera w tym projekcie jest opieka prawna, prowadzenie dyżurów prawnych, udzielanie porad osobom mobbingowanym, przeprowadzanie postępowań mediacyjnych. Ponadto Kancelaria zajmuje się prowadzeniem wstępnego etapu postępowania sądowego na rzecz mobbingowanych pracowników, a jej przedstawiciel wchodzi w skład komisji eksperckiej kwalifikującej zgłoszenia.

Kontakt:
Jan Kordasiewicz
j.kordasiewicz@kdg.waw.pl