Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /index.php:1) in /index.php on line 17

Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /index.php:1) in /index.php on line 17

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /index.php:1) in /index.php on line 20
BEZPŁATNE KURSY J. POLSKIEGO BIZNESOWEGO - VOX HUMANA
VOX HUMANA

BEZPŁATNE KURSY J. POLSKIEGO BIZNESOWEGO

Aktualności

 • Stowarzyszenie Vox Humana poszukuje wykonawcy usługi

  2018-10-27

  Stowarzyszenie Vox Humana poszukuje wykonawcy usługi polegającej na przygotowaniu i przeprowadzeniu warsztatów kreatywności i innowacyjności dla uczniów, w ramach projektu „Zdolni w szkole i po szkole” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach RPO WM 2014-2020.
 • Stowarzyszenie Vox Humana poszukuje dostawcy 13 zestawów komputerowych

  2018-08-31

  W związku z realizacją projektu pt. ”Zdolni w szkole i po szkole”, współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego na lata 2014-2020, Osi priorytetowej X „Edukacja dla rozwoju regionu”, Działania 10.1 „Kształcenie i rozwój dzieci i młodzieży”, Poddziałania 10.1.2 „Edukacja ogólna w ramach ZIT", Stowarzyszenie Vox Humana zwraca się z prośbą o przedstawienie oferty, w ramach rozenania, na poniżej opisany przedmiot zamówienia.
 • Stowarzyszenie Vox Humana poszukuje dostawcy 13 zestawów komputerowych

  2017-12-10

  W związku z realizacją przez Stowarzyszenie Vox Humana projektu pn.”Zdolni w szkole i po szkole”, współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego na lata 2014-2020, Osi priorytetowej X „Edukacja dla rozwoju regionu”, Działania 10.1 „Kształcenie i rozwój dzieci i młodzieży”, Poddziałania 10.1.2 „Edukacja ogólna w ramach ZIT", zwracamy się z prośbą o przedstawienie oferty na poniżej opisany przedmiot zamówienia.
 • Stowarzyszenie Vox Humana poszukuje trenera

  2017-11-27

  Stowarzyszenie Vox Humana poszukuje trenera, który poprowadzi (wraz z trenerem ze Stowarzyszenia) warsztaty kreatywności i innowacyjności.

 • Zdolni w szkole i po szkole

  2017-10-01

  Stowarzyszenie Vox Humana rozpoczyna projekt „Zdolni w szkole i po szkole” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach RPO WM 2014-2020. 
 • Zajęcia języka angielskiego w Ośrodku dla Cudzoziemców w Lininie

  2017-06-16

  Zapraszamy do złożenia oferty na realizację zamówienia „Zajęcia języka angielskiego w Ośrodku dla Cudzoziemców w Lininie” nr 9/2-2015/FAMI-OZ-9 z dnia 16 czerwca 2017 r. w ramach projektu pt. „Przyjazna Polska”, finansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Funduszu Azylu, Migracji i Integracji oraz Budżetu Państwa.
 

  

Szkoła Językowa Modern.edu zachęca do wzięcia udziału w BEZPŁATNYCH KURSACH JĘZYKA POLSKIEGO BIZNESOWEGO!

 

 

 

Oferujemy kursy specjalistyczne:

 

 

 • właścicieli i pracowników prywatnych firm;
 • handlowców;
 • personelu biurowego.

 

 

Kurs obejmuje 45 lekcji. Na zakończenie każdy uczestnik otrzyma certyfikat wystawiony przez szkołę. Kursy przeznaczone są dla osób posługujących się językiem polskim na poziomie A2 i wyższym.

 

Więcej informacji: biuro@modern.edu.pl. Kursy odbywają się w ramach realizacji projektu Stowarzyszenia Vox Humana „Witamy w Polsce”. Projekt jest współfinansowany przez Fundusz Azylu, Migracji i Integracji oraz budżet państwa.

  

Языковая Школа Модерн.эду приглашает принять участие в БЕСПЛАТНЫХ КУРСАХ ПОЛЬСКОГО ДЕЛОВОГО ЯЗЫКА! Мы предлагаем специализированные курсы:

 

 

 • для обладателей и работников частных фирм;
 • для представителей сферы торговли;
 • для офисного персонала.

 

 

 

Курс включает в себя 45 уроков. По окончанию каждый участник получит сертефикат школы. Курс предназначен для пользователей языка на уровне A2 и выше.

 

 

Больше информации: biuro@modern.edu.pl. Курсы проходят в рамках реализации проекта Общества Вокс Хумана «Приветствуем в Польше».

 

 

Проект совместно финансирован Фондом Убежища, Миграции и Интеграции и Государственным Бюджетом Польши.