VOX HUMANA

Archiwum aktualności

 • Praca z uczniem cudzoziemskim w polskiej szkole

  2012-11-23

  Polska Akcja Humanitarna, Centrum Pomocy Uchodźcom i Repatriantom im. Małgorzaty Jasiczek-Gebert serdecznie zaprasza studentów, którzy wiążą swoją przyszłość z pracą w szkole, do udziału w szkoleniu pt.: "Praca z uczniem cudzoziemskim w polskiej szkole".

 • Konkurs na prowadzenie kursów języka polskiego jako obcego

  2012-03-01

  Stowarzyszenie Vox Humana ogłasza konkurs dla szkół języka polskiego jako obcego, firm, podmiotów gospodarczych, organizacji na prowadzenie 3 kursów języka polskiego jako obcego dla obywateli Państw Trzecich (imigrant) połączone z wykładami nt pracy w Polsce, działania polskich instytucji kluczowych dla imigrantów i podstawowymi informacjami nt polskiej kultury oraz z praktycznymi ćwiczeniami (lekcje w terenie).

 • konkurs na koordynatora projektu „Porozmawiajmy po polsku”

  2012-02-10

  W związku ze złożeniem oferty na konkurs w naborze wniosków prowadzonym przez Europejski Funduszu na rzecz Integracji Obywateli Państw Trzecich ogłasza Stowarzyszenie Vox Humana ogłasza konkurs na stanowisko koordynatora projektu. Projekt będzie realizowany pod warunkiem otrzymania dofinansowania z w/w Funduszu oraz Budżetu Państwa.

 • Stowarzyszenie ogłasza konkurs na stanowisko nauczyciel języka polskiego jako obcego

  2012-01-16

  Stowarzyszenie Vox Humana  ogłasza konkurs na stanowisko nauczyciel języka polskiego jako obcego  w ramach realizacji projektu „Szkoła – początek integracji” współfinansowanego z Europejskiego Funduszu na rzecz Uchodźców i Budżetu Państwa.

 • Konkurs na stanowisko trenera prowadzącego warsztaty międzykuturowe

  2012-01-05

  Stowarzyszenie VOX HUMANA ogłasza konkurs na stanowisko trenera prowadzącego warsztaty międzykulturowe ramach realizacji projektu „Szkoła – początek integracji” współfinansowanego z Europejskiego Funduszu na rzecz Uchodźców i Budżetu Państwa.

 • Konkurs na stanowisko trenera prowadzącego warsztaty artystyczne

  2012-01-05

  Stowarzyszenie VOX HUMANA ogłasza konkurs na stanowisko trenera prowadzącego warsztaty artystyczne w ramach realizacji projektu „Szkoła – początek integracji” współfinansowanego z Europejskiego Funduszu na rzecz Uchodźców i Budżetu Państwa.