VOX HUMANA

Archiwum aktualności

 • Stowarzyszenie ogłasza konkurs na stanowisko nauczyciel języka polskiego jako obcego

  2012-01-16

  Stowarzyszenie Vox Humana  ogłasza konkurs na stanowisko nauczyciel języka polskiego jako obcego  w ramach realizacji projektu „Szkoła – początek integracji” współfinansowanego z Europejskiego Funduszu na rzecz Uchodźców i Budżetu Państwa.

 • Konkurs na stanowisko trenera prowadzącego warsztaty międzykuturowe

  2012-01-05

  Stowarzyszenie VOX HUMANA ogłasza konkurs na stanowisko trenera prowadzącego warsztaty międzykulturowe ramach realizacji projektu „Szkoła – początek integracji” współfinansowanego z Europejskiego Funduszu na rzecz Uchodźców i Budżetu Państwa.

 • Konkurs na stanowisko trenera prowadzącego warsztaty artystyczne

  2012-01-05

  Stowarzyszenie VOX HUMANA ogłasza konkurs na stanowisko trenera prowadzącego warsztaty artystyczne w ramach realizacji projektu „Szkoła – początek integracji” współfinansowanego z Europejskiego Funduszu na rzecz Uchodźców i Budżetu Państwa.

 • Szkoła- początek integracji

  2011-12-28
  Stowarzyszenie Vox Humana otrzymało dofinansowanie z Europejskiego Funduszu na rzecz Uchodźców na projekt "Szkoła - początek integracji".
 • Stowarzyszenie poszukuje koordynatora projektu

  2011-12-15

  Stowarzyszenie Vox Humana poszukuje osób na stanowisko koordynatora projektu "Szkoła – początek integracji".

 • Ogłoszenie dla nauczycieli

  2010-09-05
  W ramach realizacji projektu Uchodźcy i polska szkoła” współfinansowanego z Europejskiego Funduszu na rzecz Uchodźców i Budżetu Państwa w roku szkolnym 2010/2011 prowadzimy działanie skierowane do czeczeńskich uczniów - lekcje języka polskiego jako obcego. Znajomość języka kraju, w którym się mieszka jest pierwszym krokiem do integracji. Daje też możliwość nawiązania kontaktu z kolegami i koleżanka z klasy.