VOX HUMANA

Archiwum aktualności

 • konkurs na koordynatora projektu „Porozmawiajmy po polsku”

  2012-02-10

  W związku ze złożeniem oferty na konkurs w naborze wniosków prowadzonym przez Europejski Funduszu na rzecz Integracji Obywateli Państw Trzecich ogłasza Stowarzyszenie Vox Humana ogłasza konkurs na stanowisko koordynatora projektu. Projekt będzie realizowany pod warunkiem otrzymania dofinansowania z w/w Funduszu oraz Budżetu Państwa.

 • Stowarzyszenie ogłasza konkurs na stanowisko nauczyciel języka polskiego jako obcego

  2012-01-16

  Stowarzyszenie Vox Humana  ogłasza konkurs na stanowisko nauczyciel języka polskiego jako obcego  w ramach realizacji projektu „Szkoła – początek integracji” współfinansowanego z Europejskiego Funduszu na rzecz Uchodźców i Budżetu Państwa.

 • Konkurs na stanowisko trenera prowadzącego warsztaty międzykuturowe

  2012-01-05

  Stowarzyszenie VOX HUMANA ogłasza konkurs na stanowisko trenera prowadzącego warsztaty międzykulturowe ramach realizacji projektu „Szkoła – początek integracji” współfinansowanego z Europejskiego Funduszu na rzecz Uchodźców i Budżetu Państwa.

 • Konkurs na stanowisko trenera prowadzącego warsztaty artystyczne

  2012-01-05

  Stowarzyszenie VOX HUMANA ogłasza konkurs na stanowisko trenera prowadzącego warsztaty artystyczne w ramach realizacji projektu „Szkoła – początek integracji” współfinansowanego z Europejskiego Funduszu na rzecz Uchodźców i Budżetu Państwa.

 • Szkoła- początek integracji

  2011-12-28
  Stowarzyszenie Vox Humana otrzymało dofinansowanie z Europejskiego Funduszu na rzecz Uchodźców na projekt "Szkoła - początek integracji".
 • Stowarzyszenie poszukuje koordynatora projektu

  2011-12-15

  Stowarzyszenie Vox Humana poszukuje osób na stanowisko koordynatora projektu "Szkoła – początek integracji".