VOX HUMANA

Archiwum aktualności

 • Szkoła- początek integracji

  2011-12-28
  Stowarzyszenie Vox Humana otrzymało dofinansowanie z Europejskiego Funduszu na rzecz Uchodźców na projekt "Szkoła - początek integracji".
 • Stowarzyszenie poszukuje koordynatora projektu

  2011-12-15

  Stowarzyszenie Vox Humana poszukuje osób na stanowisko koordynatora projektu "Szkoła – początek integracji".

 • Ogłoszenie dla nauczycieli

  2010-09-05
  W ramach realizacji projektu Uchodźcy i polska szkoła” współfinansowanego z Europejskiego Funduszu na rzecz Uchodźców i Budżetu Państwa w roku szkolnym 2010/2011 prowadzimy działanie skierowane do czeczeńskich uczniów - lekcje języka polskiego jako obcego. Znajomość języka kraju, w którym się mieszka jest pierwszym krokiem do integracji. Daje też możliwość nawiązania kontaktu z kolegami i koleżanka z klasy.
 • Ogłoszenie o konkursie ofert - Produkcja i postrodukcja filmu edukacyjnego nt Czeczenii

  2010-07-15

  Stowarzyszenie VOX HUMANA ogłasza konkurs ofert na wykonanie zadania: Produkcja i postrodukcja filmu edukacyjnego nt Czeczenii i Czeczenów, w projekcie „Uchodźcy i polska szkoła” współfinansowanym przez Europejski Fundusz na rzecz Uchodźców i Budżet Państwa.

 • Wykłady dla nauczycieli oraz lekcje na temat islamu

  2010-05-06

  Stowarzyszenie Vox Humana zaprasza zainteresowanych wykładami dla nauczycieli oraz lekcjami na temat islamu ze szkłół, do których uczęszczają dzieci uchodźców, o zgłaszanie się do koordynatora projektu "Uchodźcy w polskim społeczeństwie ".

 • Stowarzyszenie poszukuje trenerów

  2010-04-15

  Stowarzyszenie VOX HUMANA ogłasza konkurs na stanowisko: TRENER, w projekcie „Uchodźcy i polska szkoła”.